Ostatni miesiąc

Przez ostatni miesiąc podziało się całkiem sporo 🙂

Środek został wstępnie poskładany (boczki drzwi z głośnikami, fotel pasażera, deska rozdzielcza, część przełączników, zegary). Na drukarce 3d zostały wydrukowane prototypy ramek zegarów – pasują całkiem spoko, trzeba tylko wydrukować wersje finalne z czarnego PLA i pokryć plastidipem.

W bagażniku zamontowany został nowy akumulator Centra. Nad nim zostało sporo wolnego miejsca, które zostało zagospodarowane zbudowaną na wymiar skrzynią basową z głośnikiem 250mm (zregenerowany na oryginalnych częściach Tonsil). Całość napędzana będzie przez wzmacniacz z serii Sony Xplod.

Z mechaniki: pompa hamulcowa wymieniona na Uno/Panda (większa średnica tłoka, poprzednia nie dawała rady tylnym zaciskom), tylne zaciski ponownie rozebrane i wymienione wszystkie gumki a w jednym tłok (miał spore rysy), wyregulowany ręczny, układ ponownie odpowietrzony.

W komorze silnika zrobiony wstępny porządek z wiązkami elektrycznymi (owinięte taśmą i ułożone w komorze). Poza tym dopasowane i pomalowane wzmocnienie sanek do grodzi.

Tymczasowo zamontowany został też przedni zderzak i tablice rejestracyjne. Generalnie auto odpala, jeździ, skręca, hamuje i przeszło okresowe badanie techniczne 🙂 Na chwilę obecną (z racji pogody i poprawek które muszę zrobić) przejechałem nim 30km i wygląda na to że wszystko będzie OK.

Zdjęć kilka, bo nie było czasu żeby robić: