Halogeny, lusterka i listwy

Pojawiło się kilka nowych drobiazgów 🙂 W miejsce poprzednich halogenów (które założone były tylko na sztukę aby sprawdzić mocowania / instalacje), pojawiły się nowe – okrągłe. Dodatkowo lusterka zostały wymienione na pseudo-chromowane. Niestety nadal jest to plastik, ale wygląda znacznie lepiej.

Udało się też skompletować wszystkie listwy aluminiowe (byłem pewny że jedna była popękana, ale okazało się że jak kupowałem drzwi na duroplast to przyszła też listwa). Niestety są w kiepskim stanie, ale papier ścierny i polerka powinny dać im radę (tak samo było z listwami dachowymi). Wypełnienie też już zamówione więc niedługo powinny znaleźć się na aucie.

Wewnętrzne plastiki (ramki zegarów, obudowy klamek, itp.) zostały wydrukowane na drukarce 3D i wstępnie spasowane. Teraz zostaną wyszlifowane i pokryte plastidipem.

I na koniec najważniejsze 🙂 Wreszcie udało się przerejestrować helmuta (wydział komunikacji rzucał kłody pod nogi, ale się udało 🙂 ).

Kilka zdjęć:

 

PS.: Jak wszystko pójdzie dobrze i uda się ogarnąć jeszcze kilka tematów to będziemy w sobotę, 5 maja 2018 na zlocie: Klasyczna Gorlicka Majówka 2018 🙂